שאלות נפוצות


איך מבצעים הזמנה?

לאחר שסיימת להוסיף פריטים לעגלת הקניות שלך, פשוט לחץ על כפתור "מעבר לתשלום מאובטח" בדף שקית הקניות ואנו נדריך אותך בתהליך התשלום.

אילו אמצעי תשלום אנחנו מקבלים?

אנו מקבלים כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב, Paypal והעברה בנקאית (באמצעות PayPal).

עד כמה המידע האישי שלי בטוח?

האתר שלנו משתמש בפרוטוקול Secure Sockets Layer (SSL) כדי להצפין את כל המידע האישי שנשלח במהלך תהליך הצ'ק-אאוט. למידע נוסף על האופן שבו אנו מאבטחים את המידע שלך ומשתמשים בו, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

איך עובדים המשלוחים?

אנו משתפים פעולה עם סוחרים ובעלי מלאכה עולמיים על מנת לספק לך את המחירים הטובים ביותר ואת המוצרים המעניינים ביותר. משמעות הדבר היא שההזמנה שלך נשלחת מאזורים גלובליים כמו גרמניה, ארה"ב, תאילנד, טיבט, סין, הודו וכו'. מכיוון שאנו שולחים ישירות מהשותפים שלנו במדינות אלו, הפריט שלך עשוי לקחת 6-20 ימים להגיע. נא לא להיבהל אם זה לא מופיע מיד, זה בדרך :) אנחנו מציעים גם אפשרויות משלוח בינלאומיות! למידע נוסף על משלוח עיין בדף המשלוח שלנו.

האם אוכל לבטל הזמנה?

כן. ביטולים חייבים להתבצע תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה. שלח לנו דוא"ל תוך 24 שעות וספר לנו את הסיבה שבגללה אתה רוצה לבטל את ההזמנה שלך. כל ההחזרים יעובדו בתוך 24-48 שעות לפני שהכסף יופיע בחשבון הבנק של הלקוח.

מתי ההזמנה שלי תטופל?

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות מהמחסן שלנו בסין. אנא המתן זמן נוסף לעיבוד ההזמנה שלך במהלך חגים ועונות מבצעים. אנו מעבדים הזמנות בין ראשון עד שישי. הזמנות יעובדו תוך 3-5 ימי עסקים ממועד ההזמנה וישלחו למחרת לאחר יום העיבוד. שימו לב שאנחנו לא שולחים בסופי שבוע.

כמה זמן ייקח לקבל את ההזמנה שלי?

לאחר ביצוע ההזמנה, אנא המתן 3-5 ימי עסקים לעיבוד ההזמנות שלך. לאחר מכן, ייקח 12 - 20 ימי עסקים למשלוח בישראל, ו-15-30 ימי עסקים להזמנות בינלאומיות (תלוי במיקום).

האם אני יחויב במכס ובמיסים?

המחירים המוצגים באתר שלנו פטורים ממס בשקל ישראלי מה שאומר שאתה עשוי להיות מחויב לשלם עבור מכסים ומסים לאחר שתקבל את ההזמנה שלך. מיסי יבוא, מכסים ועמלות מכס נלוות עשויות להיות מחויבות ברגע שההזמנה שלך מגיעה ליעדה הסופי, והן נקבעות על ידי משרד המכס המקומי שלך. תשלום החיובים והמסים הללו הוא באחריותך ולא יכוסה על ידינו. אנחנו לא אחראים לעיכובים שנגרמו על ידי מחלקת המכס במדינה שלך. לפרטים נוספים על חיובים, אנא צור קשר עם משרד המכס המקומי שלך.